Yakıt Kart Nedir?

Opet Yakıt Kart; firmaların kendilerine ait ya da tedarikçisi olan firmalara ait araçların yakıt tüketimlerini/masraflarını kontrol altına almasını sağlayan, verimlilik amaçlı bir sistem olup 2005 yılında uygulanmaya başlanmıştır.

Opet Yakıt Kart ile anlaşmalı kurumlara, OPET ve Sunpet istasyonlarından yakıt alışverişi sonrasında yakıt masraflarını kontrol altına alıp, özel finansal şartlardan yararlanma imkanı sağlanmaktadır.

Opet Yakıt Kart, firmalara teknolojik çözümler sunarken, firmaların ERP programları ile entegre çalışıp raporlamalarını yer ve zamandan bağımsız takip edilebilmelerine olanak sağlamaktadır. Dolayısıyla firma ile yapılan işbirliği, müşteri ve satıcı ilişkisinden öte çözüm ortaklığı düzeyinde olup uzun vadeli iş ilişkileri kurulmaktadır.

Opet Yakıt Kart ile yapılan tüm akaryakıt alımları için 15’er günlük dilimlerde Borç Dekont’u düzenlenmektedir. Yine aynı şekilde 15’er günlük dilimlerde fatura talep edilmesi durumunda ise, Ön Ödemeli Yakıt Kart ürünümüz ile hizmet sağlanmaktadı

Yakıt Kart Nedir?

Sizde bilgilerinizi bırakın sizi arayalım

OPET’in yaygın istasyon ağı ile ihtiyacınız olan her noktada hizmetinizde. Hemen formu doldurun ve bize ulaşın.